Bude spoluhráčem Messiho? Skříňař je prioritou Paříže

Přestupní období se blíží as ní i informace o možné změně dresu Milana Škriniara.

Stopér Interu Milán a slovenské reprezentace si v zápase proti Kazachstánu přivodil zranění a už je na cestě do klubu kvůli dalším vyšetřením zraněných zadních stehenních svalů.

Zatímco reprezentaci čekají dva zápasy v Lize národů proti Ázerbájdžánu a Kazachstánu, Škriniar se musí soustředit na léčbu.

Přitom si může přečíst novinky o jeho budoucnosti. Na srazu národního týmu ještě před ostrými zápasy přiznal, že je moc neřeší.

„Moje budoucnost je v Interu, mám tam smlouvu. Nic se na tom nemění. Odehrál jsem skoro všechny zápasy. Moje výkony byly solidní.

Tyto řeči přicházejí každé pololetí či rok. Není tam nic konkrétního, jsem v Interu spokojen. Vyhráli jsme titul, teď máme dvě trofeje. Stále máme mety, kterých chceme dosáhnout,“ řekl Škriniar slovenským médiím.

V úterý však přišly dvě zajímavé přestupové spekulace. První z Britských ostrovů, kde se znovu přihlásili do boje o Škriniara Chelsea a Tottenham.

Londýnské kluby mají v talonu svá esa.

Spurs by Škriniara rádi přilákalo prostřednictvím někdejšího kouče Interu Antonia Conteho i Ivana Perišiče, který do Tottenhamu přestoupil nedávno z Interu jako volný hráč.

Chelsea podruhé ve své historii řeší, co s Romelem Lukakem. Belgičan toho v sezóně neodehrál tolik, jak by si představoval a tak by se rád vrátil do Interu.

Součástí supervýměny za desítky milionů eur na trase Londýn – Milán by měl být Škriniar i Lautaro Martínez. Podle Daily Mail je slovenský stoper v hledáčku trenéra Thomase Tuchela.

Francouzský deník Le Parisien ale večer přišel se zprávou o tom, že brzy nový sportovní ředitel pařížského Saint-Germain Luis Campos má letní posilu číslo jedna.

Přestupu sedmadvacetiletého odchovance MŠK Žilina by neměly bránit ani vysoké finanční nároky Interu.

Škriniarova tržní hodnota je podle specializovaného portálu transfermarkt.de 65 milionů eur. Přestupu nahrává i fakt, že Škriniarova smlouva vyprší v červnu příštího roku.

Stane se Škriniar spoluhráčem Lionela Messiho?

Discover

Sponsor

Latest

Veronika vytváří nápadité svatební šaty. Jak vypadá výroba nejdůležitějších šatů pro ženu?

Proč svatební šaty? Jak a kdy začal váš vztah s módou?Můj vztah s módou začal již v dětství. Vždy mě bavilo prohrabávat...

Manželovi jsem řekla jednu věc ze své minulosti: Netušila jsem však, co to udělá s naším vztahem

Moje minulost je mou součástíRenáta neměla nouzi o nezdařené vztahy a možná i proto jí na současném manželství tak velmi záleželo. "Chtěla...

Otec mi dal do života tuto jednu dobrou radu: Při rozvodu mi pomohla tak, jak by to nedokázalo nic jiného

Klára odjakživa toužila po obrovské rodině. Šťastném manželství bez problémů, dětech, které se na ni budou moci spolehnout a matce a otci,...

Koupelnové trendy: Vytvořte si domácí SPA, ve kterém vaše tělo rozkvete do nové krásy

Koupelna je místo, ze které si ve svém domově můžete vyčarovat příjemné domácí SPA. Stačí se inspirovat nejnovějšími interiérovými trendy, které hovoří...

Dvě kamarádky rozjeli mezi prvními cukrárna s koláči pro celiatiky. Jejich dobroty si zamilovali i lidé bez intolerancí

Jak byste se čtenářům představili?Voláme se Nina a Tímea, známe se už několik let. Poznali jsme se na cvičák na tréninku se...