Bude spoluhráčem Messiho? Skříňař je prioritou Paříže

Přestupní období se blíží as ní i informace o možné změně dresu Milana Škriniara.

Stopér Interu Milán a slovenské reprezentace si v zápase proti Kazachstánu přivodil zranění a už je na cestě do klubu kvůli dalším vyšetřením zraněných zadních stehenních svalů.

Zatímco reprezentaci čekají dva zápasy v Lize národů proti Ázerbájdžánu a Kazachstánu, Škriniar se musí soustředit na léčbu.

Přitom si může přečíst novinky o jeho budoucnosti. Na srazu národního týmu ještě před ostrými zápasy přiznal, že je moc neřeší.

„Moje budoucnost je v Interu, mám tam smlouvu. Nic se na tom nemění. Odehrál jsem skoro všechny zápasy. Moje výkony byly solidní.

Tyto řeči přicházejí každé pololetí či rok. Není tam nic konkrétního, jsem v Interu spokojen. Vyhráli jsme titul, teď máme dvě trofeje. Stále máme mety, kterých chceme dosáhnout,“ řekl Škriniar slovenským médiím.

V úterý však přišly dvě zajímavé přestupové spekulace. První z Britských ostrovů, kde se znovu přihlásili do boje o Škriniara Chelsea a Tottenham.

Londýnské kluby mají v talonu svá esa.

Spurs by Škriniara rádi přilákalo prostřednictvím někdejšího kouče Interu Antonia Conteho i Ivana Perišiče, který do Tottenhamu přestoupil nedávno z Interu jako volný hráč.

Chelsea podruhé ve své historii řeší, co s Romelem Lukakem. Belgičan toho v sezóně neodehrál tolik, jak by si představoval a tak by se rád vrátil do Interu.

Součástí supervýměny za desítky milionů eur na trase Londýn – Milán by měl být Škriniar i Lautaro Martínez. Podle Daily Mail je slovenský stoper v hledáčku trenéra Thomase Tuchela.

Francouzský deník Le Parisien ale večer přišel se zprávou o tom, že brzy nový sportovní ředitel pařížského Saint-Germain Luis Campos má letní posilu číslo jedna.

Přestupu sedmadvacetiletého odchovance MŠK Žilina by neměly bránit ani vysoké finanční nároky Interu.

Škriniarova tržní hodnota je podle specializovaného portálu transfermarkt.de 65 milionů eur. Přestupu nahrává i fakt, že Škriniarova smlouva vyprší v červnu příštího roku.

Stane se Škriniar spoluhráčem Lionela Messiho?

Discover

Sponsor

Latest

V Česku výrazně klesá zájem o plug-in hybridy. Trh však válcuje Škoda

Zájem o plug-in hybridy v Česku meziročně klesl o čtvrtinu. Roste tam však zájem o bateriové elektromobily. Od ledna...

Otce jsem naposledy viděla jako malá: Až po letech mi vysvětlil, že za jeho odchodem stála tato absurdita

Petra měla se svým otcem neuvěřitelně skvělý vztah. Byl pro ni hrdinou a vzorem zároveň, cítila se jako jeho malá princezna. Věděla,...

Má vaše tělo dostatek vitaminu D? Jeho přítomnost je důležitou ochranou vůči chorobám, včetně korony

Ještě donedávna vitamín D nikdo velmi neřešil. Bral se jako důležitý nanejvýš pro kosti. Dnes se však zjišťuje, že souvisí s řadou...

Vyzkoušela množství brigád a vyplatilo se, dnes si plní sen: Kristína se míchání vůní věnovala ve francouzském Grasse

Jak vznikla myšlenka vyrábět veganské sojové svíčky a kdo za samotnou značkou stojí?Již během studentských let na střední škole jsem byla aktivní...

Sestra mi vždy záviděla muže: Až do tohoto momentu, kdy se karta obrátila a já jsem pochopila, jak se cítí

"Kateřina byla moje jediná sestra a že mezi námi byl jen něco přes roční věkový rozdíl, rozuměli jsme si lépe než všichni...