Rusové se nezapřou. Dívka mluví o šikaně, veřejnost stojí za trenérem

Ruské krasobruslení je jiný svět. Jinde by ho nestrpěli. Nyní se však zdá, že iv této zemi může dojít k protestům.

Mladá krasobruslařka Jelizaveta Nugumanovová obvinila svého trenéra Jevgenije Rukavitsyni ze šikanování. Veřejnost se rozdělila na dva tábory, které se spoří, kde je pravda.

19letá Jelizaveta v rozhovoru pro matchtv.ru obvinila trenéra, že ji šikanuje nemístnými poznámkami a nadávkami.

„Často říkal, že jsem tlustá, že mi nic nevyjde. Zažila jsem dokonce takové útoky: „Ani na sociálních sítích tě s takovou postavou brzy nikdo nebude chtít nebo nezasloužíš si být mezi ostatními,“ svěřila se novinářům.

Nyní zvažuje, jestli bude ještě pokračovat v kariéře.

„Chci si odpočinout ao všem popřemýšlet. Odstřihnout se od všeho, protože jsem v poslední době vydržela spoustu ponižování a podobných věcí,“ popsala, jak ji poznamenal tréninkový proces. Sám trenér vyjádření krasobruslařky nekomentoval.

Už žádné děti na ledě. Éra 15letých krasobruslařek skončila
Část veřejnosti útoky na postavu náctileté dívky pobouřily, ale většina se zastává trenéra. V tomto se ruský sport stále liší od toho západoevropského. Tam veřejnost vždy postaví za nespokojené dítě.

Ruské krasobruslení je známo tvrdými tréninkovými metodami. Nyní se však zdá, že je to jeden z momentů, kdy se opět dostává tento přístup k rozcestí.

Discover

Sponsor

Latest

Co je to horoskop?

Horoskop je vlastně jakýmsi diagramem, který zaznamenává polohy planet v daném čase i místě. Proto vycházejí horoskopy původně z astrologie.

Skutečný příběh: Můj manžel mě začal podvádět, jeho reakce mě však šokovala více

S Martinem jsme se poznali ještě na střední škole. Zpočátku jsme byli jen kamarády, kteří spolu fungovaly v partii, přibližně na konci...

Pokud máme pořádek ve financích, jsme rozvážnější

Jak ovlivňuje naše reakce fakt, že nemáme pořádek ve financích? Vytváří to neklid, nespokojenost a stres, protože nám mozek...

Policie vyzvala lidi: Rozhodněte na facebooku o novém designu našich aut!

Do neděle lze na facebooku Policie SR hlasovat o novém grafickém designu slovenských policejních aut. Na policejním facebooku se...

Ovocné stromy nyní bojují o živiny. Jak jim pomoci? A co potřebují rajčata?

Zahrádkářská sezóna je již přibližně měsíc v plném proudu. I při menším pozemku je občas obtížné nepodlehnout chaosu, vnést do horečné činnosti...